Traffic Radio breidt uit na succesvol pilotjaar

Traffic Radio heeft een succesvol pilotjaar achter de rug. De initiatiefnemers Eileen en verzekeraar Delta Lloyd gaan de zender in 2010 verder uitbreiden.

Traffic Radio werd vorig jaar geopend door Mark Rutte, fractievoorzitter van de VVD in de Tweede Kamer en Erik de Zwart. Het station startte haar uitzendingen via (mobiel) internet en richtte zich met een pilot in eerste instantie op het gebied groot Amsterdam. Het verzorgingsgebied wordt na de pilot uitgebreid naar heel Nederland. Daarnaast wordt onder meer gewerkt aan een live-programmering in de spits.

“We hebben gedurende dit eerste pilotjaar heel veel zaken getest. Dit waren zaken als techniek, distributie, live uitzendingen, luistergedrag en onze commerciële propositie. Alle voorafgaande doelstellingen hebben wij gehaald! We gingen bijvoorbeeld in onze plannen uit van een totale pilot groep van 500 luisteraars. Dit werden er in de praktijk al 500 per dag!”, aldus Lars Schotanus directeur van Eileen.

Ed van Uijen, directeur New Business Ventures van Delta Lloyd: “Traffic Radio wint steeds meer aan populariteit en is niet meer weg te denken in medialand. Daar zijn wij als mede-initiatiefnemer zeer blij mee”.

Disclaimer Privacy